KONST / Litografier / Färglitografi 16218082
nr 1621 8082
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Signerad, numrerad 238/300, daterad 80. Färglitografi, bildmått: 32x30cm, yttermått inklusive ram: 54x48cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 maj 2024
kl 20:36:05
17/5 23:36:27
100 kr
20/5 17:25:22
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman